MERKABA

warsztaty prowadzone przez Tom'a de Winter
- certyfikowanego trenera organizacji Flower of Life
(www.floweroflife.org)

Najblizsze terminy:

Merkaba (Kwiat Życia)
warsztat wg Drunvalo Melchizedeka
10-12 lutego 2102 w Warszawie
Warsztat Merkaba po raz siedemnasty w Polsce poprowadzi Tom de Winter z Holandii posiadający uprawnienia trenerskie, uzyskane bezpośrednio u Drunvalo Melchizedeka, aby wprowadzać starożytną wiedzę o świętej geometrii oraz o ponownej aktywacji Merkaby. Od ponad 15 lat prowadzi warsztaty Merkaba na całym świecie.
Warsztat obejmuje mi.in.:
 • naukę medytacji aktywującej pole Merkaba
 • świętą geometrię ciała świetlistego
 • siłę intencji
 • starożytne praktyki oddechowe
 • uzdrawianie wewnętrznego dziecka


 

Merkaba w Egipcie
23-30 marca 2012

Merkaba Marzec 2012Warsztat Merkaba połączony z prywatnym zwiedzaniem Piramidy Cheopsa i Sfinksa, gdzie Tom de Winter poprowadzi medytacje kulminujące warszat.

Zapisy i więcej informacji na stronie organizatora Agnieszki Jurko

Merkaba Agnieszka Jurko
www.merkaba.com.pl
 

(kontaktując się prosimy powołać się na stronę merkaba.ezoteria.pl) Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niewiarygodne możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Jest też kluczem do przejścia w wyższe wymiary. Medytacja Merkaba to 17 oddechów , połączonych z odpowiednimi mudrami i komendami dotyczącymi prędkości i kierunków rotacji pola, wszystkie te dane pochodzą ze starożytnej tradycji Atlantów, a pośrednio Egipcjan.

Warsztaty obejmują mi.in.:

 • naukę medytacji aktywującej pole Merkaba
 • świętą geometrię ciała świetlistego
 • siłę intencji
 • starożytne praktyki oddechowe
 • dzieci indygo
 • uzdrawianie wewnętrznego dziecka

 

Podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu pola Merkaba na wszystkie aspekty naszego życia jest wypełnienie jego czystą, bezwarunkową miłością. Dzięki intencji na danej energii pola, można usuwać napięcia, żyć w harmonii, uzdrawiać oraz nawiązać trwałą więź z Wyższym Ja.

Ostatecznym celem użycia narzędzia, jakim jest Merkaba, jest samorealizacja – wypełnienie życiowej misji człowieka tu, na Ziemi. Jako że Merkaba jest polem programowalnym, analogicznie do kryształów, które mogą przechowywać i przesyłać zakodowaną informację, można w niej umieścić dowolną intencję, która będzie do odwołania realizowana. Pole Merkaby można dowolnie programować dla realizacji własnych potrzeb lub dla dobra całego świata.

Regularne praktykowanie medytacji Merkaba (rotacja samoistnie wygasa po 48 godzinach, więc pole trzeba na nowo aktywować) pomaga przygotować się do przejścia do wyższego wymiaru, ponieważ pierwotnie Merkaba jest pojazdem świetlnym służącym do podróży właśnie pomiędzy wymiarami. W tym trudnym, ale ciekawym okresie przejściową uzyskujemy pomoc, między innymi ze strony zaawansowanych duchowo istot, które inkarnują się jako „dzieci indygo” by tworzyć nową rzeczywistość.