<< Previous    1...   3  4  5  6  [7]    Next >>

PIĘTNASTY ODDECH: Wydech

UMYSŁ: Obydwie gwiazdy kręcą się. W ułamku sekundy zaczynają kręcić się z dokładnie jedną trzecią prędkości światła. Nie będziesz w stanie tego zobaczyć, najwyżej poczujesz. Właśnie włączyłeś motor Merkaby. Nigdzie nie podróżujesz, ani nie zdarzy się nic specjalnego. Jest tak, jakbyś włączył motor w twoim samochodzie na jałowym biegu.

ODDECH: Uformuj ustami małą dziurkę, tak jak w oddechu dziesiątym. Wydmuchaj tak samo powietrze i czuj, jak w tym momencie gwiazdy zaczynają się kręcić.

SZESNASTY ODDECH: Wdech

UMYSŁ: Kiedy wykonujesz wdech dwa tetrahedrony przyspieszają z 1/3 prędkości światła do 2/3 jego prędkości. Kiedy osiągną tę prędkość wydarzy się niesamowity fenomen. Dysk ok. 17- 18 metrów średnicy uformuje się dookoła waszego ciała na poziomie podstawy kręgosłupa. Kula energii, skoncentrowana naokoło dwóch tetrahedronów razem z dyskiem stworzy kształt LATAJĄCEGO SPODKA dookoła ciała. Ta matryca energii nazywana jest właśnie MER-KA-BA. Jednakże, nie będzie stabilna. Kiedy rozumiesz znaczenie MER-KA-BA dookoła ciebie, zrozumiesz jej niestabilność. Będzie powoli kołysać się. Dlatego potrzebny jest tutaj siedemnasty oddech.

ODDECH: Uformuj ustami małą dziurkę, tak jak w oddechu dziesiątym. Wydmuchaj tak samo powietrze i czuj, jak w tym momencie gwiazdy zaczynają się kręcić. To spowoduje silniejsze przyspieszenie obrotów, potrzebnych do uformowania pełnej Merkaby.

ODDECH SIEDEMNASTY: Wdech

SERCE: Pamiętaj o bezwarunkowej miłości do całego życia, jest to warunek techniczny a nie psychologiczni, bez niego cała medytacja nie przyniesie efektów.

UMYSŁ: kiedy wdychasz, powiedz sobie, w głowie, kod: „DZIEWIĘĆ DZIESIĄTYCH PRĘDKOŚCI ŚWIATŁA” ten kod powie twojemu umysłowi, by dostosował prędkość MER_KA_BA do 9/10 prędkości światła, co ustabilizuje rotujące pole energii. To sprawia coś jeszcze innego. Wszechświat trzeciego wymiaru, w którym żyjemy nastawiony jest na 9/10 prędkości światła. Każdy elektron w twoim ciele rotuje dookoła jądra atomowego właśnie z tą prędkością. To jest powód wybrania właśnie tej prędkości.

ODDECH: Rytmiczny, jogiczny.

ODDECH SIEDEMNASTY: Wydech

UMYSŁ: prędkość przyspiesza z 9/10 do pełnej prędkości światłą i stabilizuje MER-KA-BA

ODDECH: Tak samo jak w 15 i 16 oddechu, rób małą dziurkę ustami i wydmuchnij powietrze. Jeśli poczujesz zwalnianie prędkości wirowania, silniej wydmuchnij powietrze. Teraz już jesteś w stabilnej trójwymiarowej MER-KA-BA. Z pomocą swojego Wyższego Ja zrozumiesz co do naprawdę znaczy.

OSIEMNASTY ODDECH:

To jest bardzo specyficzny oddech, dlatego nie będzie tutaj rozważany. Musisz go otrzymać od swojego Wyższego Ja. Jest to oddech, który zabierze Ciebie poprzez prędkość światła do czwartego wymiaru. Znikniesz z tego świata i pojawisz się w innym, to będzie twój nowy dom przez jakiś czas. To nie jest koniec, ale początek wiecznie poszerzającej się świadomości w swoim powrocie do DOMU, do ŹRÓDŁA.

 

 

<< Previous    1...   3  4  5  6  [7]    Next >>