<< Previous    1...   3  4  [5]  6  7    Next >>

ÓSMY ODDECH: Wydech

UMYSŁ: Kula prany wciąż rośnie i osiąga swoje ostateczne rozmiary na końcu tego oddechu. Ten maksymalny rozmiar jest różny dla każdej osoby. Gdybyś włożył swój najdłuższy palec w centrum swojego pępka, linia na nadgarstku twojej ręki pokaże maksymalny promień tej kuli dla CIEBIE. Ta kula prany nie może urosnąć bardziej.

DZIEWIĄTY ODDECH: Wdech

UMYSŁ: Kula prany już nie może urosnąć bardziej, także to co się dzieje to dalsza koncentracja prany wewnątrz sfery (kuli). Wizualnie przejawia się to tym, że kula roni się po prostu jaśniejsza.

ODDECH: Kula staje się coraz jaśniejsza i jaśniejsza, kiedy wdychasz.

DZIEWIĄTY ODDECH: Wydech

ODDECH: Kiedy wydychasz, kula staje się coraz jaśniejsza i jaśniejsza.

DZIESIĄTY ODDECH: Wdech

UMYSŁ: mniej więcej w połowie wdechu, mała kula o średnicy szerokości dwóch dłoni, wybrzusza się i rozszerza. W jednej sekundzie, w której nasz oddech wtóruje powiększającej się kuli, która szybko przekracza kulę Leonardo i wychodzi przez twoje palce w wyciągniętych ramionach. Twoje ciało jest teraz całkowicie zamknięte wewnątrz kuli brylantowo – białego światła. Powracasz do starożytnej formy sferycznego oddychania. Jednakże w tym momencie, kula nie jest stabilna. MUSISZ wziąć trzykrotnie oddech by ją ustabilizować.

ODDECH: W momencie wydechu, zrób mały otwór ustami (ułożenie jak do małego „o”) i intensywnie wydmuchnij powietrze. Jak poczujesz kula zaczyna wybrzuszać się, wszystko to w ciągu pierwszej sekundy tego wydechu, zmuś całe powietrze by nagle opuściło twoje płuca. Kula rozszerzy się w tym momencie.

CZĘŚĆ TRZECIA

JEDENASTY, DWUNASTY I TRZYNASTY ODDECH: Wdech i wydech

UMYSŁ: Rozluźnij się i po prostu poczuj przepływ prany z dwóch biegunów, które spotykają się w pępku i rozszerzają się w dużą kulę

ODDECH: Oddychaj rytmicznie i głęboko. Na końcu trzynastego oddechu ustabilizujesz ogromną kulę i będziesz gotowy do bardzo ważnego 14 oddechu.

CZTERNASTY ODDECH:

SERCE: Miłość

UMYSŁ: Przy wdechu 14 oddechu, na samym jego początku, przesuń punkt, w którym dwa promienie prany spotykają się z pępka do mostka – do czakry czwartego wymiaru. Cała olbrzymia kula, razem z kulą pierwotną, która cały czas znajduje się w tej dużej, przesuwa się w górę w kierunku nowego punktu spotkania dwóch promieni wewnątrz kanału. Pomyśl, ze jest to naprawdę proste do zrobienia, i jest to ekstremalnie potężny ruch. Oddychanie z tego nowego punktu wewnątrz kanału nieuchronnie zmieni twój poziom uwagi z trzeciego do czwartego wymiaru świadomości, ze świadomości ziemi do Świadomości Chrystusowej.

CIAŁO: Ta mudra będzie używana przez resztę medytacji. Umieść lewą dłoń na prawej (dla mężczyzn) lub prawą nad lewą (dla kobiet). To jest mudra, która relaksuje.

ODDECH: Oddychaj rytmicznie i głęboko. Jednakże, jeśli ciągle będziesz oddychać z centrum Chrystusowego, bez „wychodzenia” do MER-KA-BA , co jest polecany dopóki nie nawiążesz kontaktu z Wyższym Ja, to „przełączy” cię na płytsze oddychanie. Innymi słowy, oddychaj rytmicznie ale w komfortowy sposób, kiedy skupiasz się na zwiększeniu przepływu energii poruszającej się w górę i w dół kanału, spotykając na wysokości mostka i rozszerzając się w wielką kulę i po prostu czuj przepływ. Użyj swojej żeńskiej strony by po prostu być. W tym momencie nic nie myśl, tylko oddychaj, czuj bycie. Poczuj swoje połączenie z Całym Życiem w Chrystusowym Oddechu. Pamiętaj, że jesteś w blisko połączony z Bogiem.

<< Previous    1...   3  4  [5]  6  7    Next >>