Linki

Galeria Magiczna CzaryMary.pl
Największa w polskim internecie księgarnio-galeria ezoteryczna, gdzie znajdziesz min książki Drunvalo Melchizedeka, symbole Kwiatu Życia i Merkaby.

http://www.merkaba.pl
Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Bezpośredni uczeń Drunvalo Melchizedeka - Tom de Winter (Holandia) prowadzi warsztaty Merkaba w Polsce i Egipcie (medytacje w piramidzie Cheopsa, przy Sfinksie, w świątyniach, zwiedzanie).
 
http://www.agnieszkajurko.pl
Inspirujące warsztaty, artykuły i książki pomagające nawiązanie kontaktu z wewnętrzną mądrością, mocą oraz intuicją. Warsztaty rozwoju osobistego w Polsce i Egipcie (wyjazdy z Tomem de Winter i Shirlie Roden - medytacje w piramidzie Cheopsa, przy Sfinksie, w świątyniach).
 
Dowiedz się, co Twe ciało chce Ci powiedzieć i wykorzystaj tą wiedzę, aby uzdrowić i duszę i ciało

Anastazja.com.pl
Anastazja - niezwykła dziewczyna z syberyjskiej tajgi, w prosty i unikalny dla sposób otwiera nam oczy na to, w jakim my właściwie świecie żyjemy i kim my właściwie jesteśmy? I jak wręcz banalnie prosty sposób możemy coś z tym zrobić...

Dotyk Serca
Poszukiwanie Prawdziwej Miłości zawsze prowadzi na ścieżkę do własnego wnętrza..strona, którą wykonałam do książki Małgosi Przygońskiej "Dotyk Serca"

Wydawnictwo Illuminatio
Nasze wydawnictwo Illuminatio - zapraszamy

Kamienie i Kryszytały
trona poświęcona dobroczynnym mocom kryształów i kamieni szlachetnych. Dowiesz się, jak z nich korzystać by leczyły, wzmacniały i pomagały jak najlepszy przyjaciel.

Horoskopy
Magiczne Horoskopy dla każdego znaku zodiaku

Runy i ich magia
Run oznacza tajemnicę, to niezwykły znak, magiczna litera. Serwis Runy.pl jest w całości poświęcony tym tajemniczym znakom.

Andrzejki
Magiczna strona andrzejkowa, andrzejkowe wróżby i czary

Halloween w CzaryMary.pl
Wieczór z duchami czyli o tradycjach Halloween